Doğum Günü Menüleri

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU DETAYLARI

Doğum günü organizasyonlarında kullanım alanı olarak Tesisin program akışına göre Restoran veya Kış Bahçesi bölümü organizasyon sahibine tahsis edilir. 

Doğum günü organizasyonları Cumartesi günleri 12:00-14:00, Pazar günleri 15:00-17:00 saatleri arası yapılmaktadır. Fon müziği yayını mevcuttur. Çocuklar için doğum günü müzikleri çalınması istenirse organizasyon sahibi tarafından getirilebilir.

Doğum günü pastası siparişini organizasyon sahibi verir ve tarafımıza teyidini bildirir. Dışarıdan gelen yaş pasta için kişi başı 1.5 TL. servis ücreti alınmaktadır.

Animasyonlar çocuk kulübünde yapılmakta olup, diğer doğum günü animasyonları ile çakışmaması için organizasyon sahibi animasyon saatlerini tarafımıza bildirmelidir. 

İsteğe bağlı olarak veliler için çay-kahve-su-kuru pasta (15.00 TL.) alınabilir ya da A’la Carte menümüzden sipariş verilebilir.

Fotoğraf ve Video Çekimleri için Serenade firması ile anlaşmamız vardır. Bu yüzden profesyonel makineler ile çekim yapılmamaktadır. Dilerseniz digiital makine kullanabilirsiniz. 

Genç Menü 1 

Mini Burger 

Patates Tava ile

1 Meşrubat 

19.00 TL.

Genç Menü 2 

Gezen Piliç Tabağı

Tavuk But Pane, Tavuk Şiş, Parmak Tavuk Pane, Patates Tava ile

1 Meşrubat

23.00 TL.

Genç Menü 3 

Cızbız Köfte 

140 gr. Dana-Kuzu Köfte, Patates Tava ile

1 Meşrubat

28.00 TL.

Genç Menü 4

Karışık Sıcak Tabağı

Izgara Köfte (2), Çiçek Sosis(2), Sigara Böreği(2),

Selanik Böreği, Soğan Halkası, Patates Tava(1/2)

1 Meşrubat

28.00 TL.