Organizasyon Detayları


 

Vişne Bahçesi yemekli düzende 600, kokteyl düzeninde 1000 kişi kapasitelidir.

***

Vişne Bahçesi organizasyonları için hava muhalefetine karşı yemekli düzende 220, kokteyl düzeninde 300 kişi kapasiteli olan Vişnelik Salon organizasyon sahibi adına opsiyonlu olarak ayrılır. Salon kapasitesinin yetmediği durumlarda organizasyon restaurant kısmına alınmaktadır. Bu her iki alanda da hazırlık olacağı anlamına gelmeyip, organizasyon günü saat 15:00’e kadar meteoroloji haberlerine göre organizasyon sahibinin isteği doğrultusunda açık ya da kapalı alanda hazırlık yapılacağını ifade eder. Hazırlıklar bittikten sonra alan değişikliği yapılmamaktadır.

***

Gelin/Damat veya birinci derece yakınları dernek üyesi ise menü bedeli üzerinden %10 indirim hakları vardır. Ayrıca üyelerimizin misafirleri referans ile tesisimizden yararlanabilmektedirler.

***

Organizasyon için tercih edilen güne 3 gün süre ile opsiyonlu rezervasyon yapılabilmektedir. 3 gün sonunda organizasyonun tesisimizde yapılmasına karar verildiği takdirde sözleşme yapılması gerekmektedir. Sözleşme tarihinde sadece menü bedelinin 1/3’ü kaparo bedeli olarak nakit alınmaktadır. Geri kalan tutar organizasyon tarihinden en geç 5 gün önce kapatılmalıdır.

***

Vişne Bahçesi organizasyon saatlerimiz 19:30-23:30 arasıdır. Davetiye saatinin 19:30 yazılması, nikah saatinin ise 20:30 olarak alınması tavsiye edilmektedir.

***

Tesisimiz otoparkı tüm misafirlerimiz için ücretsizdir. Pandemi sebebiyle, organizasyon içeriklerinde, saatlerinde ve kişi sayılarında TC İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge gereği değişiklikler yapılabilir.

Pandemi sebebiyle, organizasyon içeriklerinde, saatlerinde ve kişi sayılarında TC İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge gereği değişiklikler yapılabilir.